Fjolla Hyseni – më e mira në 20 vitet e fundit 

Volejboll

Fjolla Hyseni – më e mira në 20 vitet e fundit 

Nga: K. Goca Më: 24 prill 2020 Në ora: 16:08
Fjolla Hyseni – më e mira në 20 vitet e fundit 

Volejbollistja Fjolla Hyseni është më e mira në 20 vitet e fundit në sportin skofiar.

Ajo mori 9 vota në anketën e rubrikës së sportit të gazetës kombëtare “Bota sot”. Në anketë morën pjesë 6 trajnerët e Superligës A (femrat) dhe gjashtë ish volejbolliste të mirënjohura, duke e zgjedhur përbërjen më të mirë për 20 vitet e fundit,

Fjolla  u zgjodh libero më e mirë në Kosovë në periudhën 1999-2019.
POZITA LIBERO

Sipas anketës, FJOLLA HYSENI, është qendra më e mirë e periudhës 1999-2019.
Renditja 

1. Fjolla Hyseni    9 vota
2. Saranda Grajçevci    3
2. Ira Salihu    3
3. Albulena Behrami    1
3. Sherife Behrami    1
3. Saranda    Muhadri    1
3. Leonora Latifi    1

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat