Ilazi ligjëroi me temën - Bota Sot
Ilazi ligjëroi me temën

Volejboll

Ilazi ligjëroi me temën

Më: 14 maj 2020 Në ora: 13:22
Ilazi ligjëroi me temën

Federata e Vlolejbollit e Kosovës, për disa ditë organizoi seminarë për trajnerët e volejbollit.

"Në ditën e pestë të seminareve për trajnerë, ka ligjeruar prof.Lorik Ilazi me temë: “Përgatitja e ekipit para dhe gjatë fazës së garave”. Seminari ishte shumë i mireseardhur për trajnerët të cilët ndoqen seminarin.

Federata e Volejbollit e Kosovës në bashkëpunim me Këshillin Profesional, Shoqaten e Trajnerëve dhe Komisionin për Zhvillim për pesë ditë me radhë kanë organizuar seminare për trajnerë me tema të ndryshme nga ekspert të ndryshëm të volejbollit. Sot ishte dita e fundit e serisë, pesë ditore të seminareve.

Duke i falenderuar të gjithë ligjeruesit dhe trajnerët pjesëmarrës, FVK ju uron shëndet dhe që së shpejti, të shihemi në gara sportive!", njofton FVK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat