FVK: Aleati ynë i madh,  ishte derë e hapur edhe për volejbollistët, që të prekin ëndrrën amerikane... 

Volejboll

FVK: Aleati ynë i madh,  ishte derë e hapur edhe për volejbollistët, që të prekin ëndrrën amerikane... 

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 13:10
FVK: Aleati ynë i madh,  ishte derë e hapur edhe për volejbollistët, që të prekin ëndrrën amerikane... 

Federata e Volejbollit e Kosovës e uron Ditën e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“FVK uron ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.

Aleati jonë i madh edhe në sport, ishte derë e hapur edhe për volejbollistët, që të prekin ëndrrën amerikane.

Tash e sa vite bashkëpunimi me miqtë tanë nga Ohio dhe shtetet tjera, ka dëshmuar për vullnetin e madh të popullit amerikan që ta ndihmojë Kosovën dhe sportin e volejbollit”, uron FVK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat