Edhe një fitore e Fushë Kosovës

Volejboll

Edhe një fitore e Fushë Kosovës

Nga: K. G. Më: 12 korrik 2020 Në ora: 15:18
Edhe një fitore e Fushë Kosovës

Ekipi i Fushës Kosovës shënon fitoren e dytë më radhë apo arkëton pikën e pestë për dy ndeshje në Superligën B të Kosovës në volejboll (femrat). 

Fushë Kosova fiton si mysafire me rezultat 3:1 ndaj Malishevës.

“Klubi jonë arriti që të kthehet nga Malisheva me 3 pikë të reja në kuadër të xhiros së dytë.

Paraqitje e mirë e lojtareve tona, të cilat po marshojnë në mënyrë të sigurtë në arritjen e objektivave.
Vazhdojmë përpara dhe e bëjmë krenar qytetin tonë”, thuhet nga KV Fushë Kosova

Superliga B - femrat
Malisheva-Fushë Kosova 1:3
Vushtrria-Ulpiana 3:2

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat