Rezultate interesante në Superligën B

Volejboll

Rezultate interesante në Superligën B

Nga: K. G. Më: 12 korrik 2020 Në ora: 23:49
Rezultate interesante në Superligën B

Në Superligën B të Kosovës, janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së dytë të meshkujt dhe të femrat. Në të dyja konkurrencat u shënuan rezultatet interesante.

Superliga B - femrat

Malisheva - Fushë Kosova 1:3
Vushtrria - Ulpiana 3:2
Feronikeli - Gryka 3:1

Superliga B - meshkujt
Prishtina - Luboteni J 3:1
AS Vushtrria - Drenica 1:3
Ulpiana - Vëllaznimi 2:3

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat