Sportistja bukuroshe si bombë në shtetin e rajonit

Volejboll

Sportistja bukuroshe si bombë në shtetin e rajonit

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 14:06
Sportistja bukuroshe si bombë në shtetin e rajonit

Drejtuesit e ZRK Vardarit janë duke u përgatitur për edicionin e ri.

Klubi maqedonas i volegjbollit ka qenë i pamposhtur deri në pezullimin e edicionit aktual shkaku i pandemisë COVID-19.

Sidoqoftë, kjo nuk i ka ndalur drejtuesit e klubit të përforcohen me një volejbolliste nga Ukraina.

Image

Bëhet fjalë për Darya Avramichik, e cila është 21-vjeçare.

"SPORTMEDIA" raporton se bisedimet janë në fazën finale dhe se shanset që ajo të luajë në ZRK Vardar janë të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat