Sportisja e Kosovës befason me një thënie!

Volejboll

Sportisja e Kosovës befason me një thënie!

Nga: K. G. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 18:40
Sportisja e Kosovës befason me një thënie!

Është Xhuda Kruti, volejbolliste e kampiones së Kosovës, M-Technologie nga Prishtina, e cila ka një thënie shumë befasuese. 

Ajo ka postuar një foto atraktive në profilin e saj në facebook dhe ka shkruar disa fjalë.

“Besoja Zotit veprimet e tua dhe planet e tua do te realizohen. 

Fjalët e urta 16:3”, shkruan Kruti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat