Kosova përballet me Poloninë

Volejboll

Kosova përballet me Poloninë

Më: 10 shtator 2020 Në ora: 11:03
Kosova përballet me Poloninë

Kosova do jetë pjesë e grupit E në Kampionatin Evropian të Beach Volley që do të mbahet në Brno të Çekisë.

Në kuadër të grupit E, bëjnë pjesë edhe Suedia, Polonia dhe Andora.

Sot me fillim nga ora 14:20 kombëtarja e Kosovës në konkurencen e femrave do ta zhvilloj ndeshjen e parë kundër Polonisë.

Ndeshjet tjera do të zhvillohen me 11 Shtator.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat