Peja në turneun e Malit të Zi

Volejboll

Peja në turneun e Malit të Zi

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 21:07
Peja në turneun e Malit të Zi

Klubi i volejbollit Peja (femrat), konfirmon pjesëmarrjen në turneun ndërkombëtar në Mal të Zi. 

“Klubi i volejbollit Peja do të marr pjesë në turneun ndërkombëtar që organizohet nga ZOK Grebaje në Gusi të Malit të Zi me 26 dhe 27 shtator. 

Pjesëmarrës do të jenë 6 klube të ndryshme.

I urojmë suksese vashave tona”, njofton KV Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat