Superliga e Kosovës në volejboll fillon me 17-18 tetor

Volejboll

Superliga e Kosovës në volejboll fillon me 17-18 tetor

Nga: K.Goca Më: 26 shtator 2020 Në ora: 13:57
Superliga e Kosovës në volejboll fillon me 17-18 tetor

Bordi i Federatës së Volejbollit të Kosovës, mbrëmë në orët e vona, ka vendosur për fillimin e garave për edicionin e ri.

“Garat e Superligës B të vazhdojë me 3-4 tetor, 7-8 dhe 10-11 tetor. 

Afati kalimtar për volejbollistë dhe volejbolliste do të mbahet nga data 10 deri me 14 tetor

Sezoni 2020-2021 në Superligën A dhe grupmoshat U-18 të filloj me 17-18 tetor.  Kupa e Kosovës 2020 me 21-22 tetor”, njofton FVK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat