Volejbollistet nga Shqipëria përforcojnë Ferizajn

Volejboll

Volejbollistet nga Shqipëria përforcojnë Ferizajn

Nga: K.G. Më: 30 shtator 2020 Në ora: 11:25
Volejbollistet nga Shqipëria përforcojnë Ferizajn

Ferizaj ka përforcuar radhët me dy volejbolliste nga Shqipëria. 

Sipas kësaj, do të kemi 4-5 skuadra që do të luftojnë për katër vendet e para, si M-Technologie nga Prishtina, Drita nga Gjilani, Skenderaj, Kastrioti dhe Ferizaj. 

Sa i përket ferizajaseve mbetet të shihet se sa do të dalin të qëlluara këto përforcime.    

“Elsa Pergjetani dhe Lorela Picaku - pjesë e Klubi volejbollit Ferizaj, të dy këto lojtare vijnë nga ekipi kampion i Shqipërisë Mirdita Volley”, njofton KV Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat