A po përgatitet rrëzimi i Mehdi Mehmetit nga Prishtina F?

Volejboll

A po përgatitet rrëzimi i Mehdi Mehmetit nga Prishtina F?

Nga: Kemajl Goca Më: 16 tetor 2020 Në ora: 13:49
A po përgatitet rrëzimi i Mehdi Mehmetit nga Prishtina F?

Në sportet e ndryshme të Kosovës gjithçka mund të ngjajë dhe madje edhe në heshtje!

Në volejboll ka ndryshime në disa klube dhe po riorganizohen që të janë edhe më të përgatitur për edicionin e ri, i cili fillon nesër.

Mehdi Mehmeti është punëtori më i madh apo kontribues në sportin skofiar posaçërisht shtylla e klubit Prishtina F.

Flitet e përflitet se po përgatitet në heshtje rrëzimi i Mehmetit nga posti i drejtorit sportiv!

Gjithçka do të shihet në muajit e ardhshëm, se përnjëmend po punohet në këtë drejtim apo vetëm janë thashetheme!  

Mehmeti është edhe njeriu kryesor që e ka shpëtuar nga shuarja dhe e ka riorganizuar në mënyrën më të mirë klubin më të vjetër të kryeqytetit në konkurrencën e femrave. A po rrezikon rrëzimin nga posti i drejtorit sportiv? Ia lëmë kohës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat