KV Drita me një mesazh domethënës

Volejboll

KV Drita me një mesazh domethënës

Nga: K.G. Më: 18 tetor 2020 Në ora: 17:37
KV Drita me një mesazh domethënës

Si shumë skuadra në vendin tonë që po ballafaqohen me peripecitë e ndryshme, edhe klubi i volejbollit Drita nga Gjilani po has në vështirësi të shumta!

Ata iu janë mirënjohës për ndihmën Nexhmedin Isenit, në ditët më të vështira.

“Klubi i Volejbollit Drita e falënderon pronarin e ‘Joni Ranch’, zotëri Nexhmedin Iseni për gatishmërinë e tij për ndihmën që na ofroi në mbështetje financiare duke ndihmuar klubin tonë për fillimin e kampionatit dhe duke na premtuar që ky nuk do jetë bashkëpunimi i fundit.

Ne si klub do të mundohemi që besimin tuaj ta shpërblejmë me rezultate në fushën e lojës, Faleminderit ‘Joni Ranch’”, shkruan në faqen e KV Drita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat