AS Vushtrria - Prishtina e hap edicionin e ri të Kupës

Volejboll

AS Vushtrria - Prishtina e hap edicionin e ri të Kupës

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 12:04
AS Vushtrria - Prishtina e hap edicionin e ri të Kupës

Me ndeshjen mes AS Vushtrria dhe Prishtina do të hapet edicioni 2020/21 i Kupës së Kosovës në volejboll (meshkujt).

Ndeshja mes klubit vushtrrias dhe atij prishtinas, do të përcaktojë fituesin që vazhdon tutje për në çerekfinale ku e pret dueli me kampionin Ferizaj.

Ky është orari i kësaj mesjave dhe skema e Bergerit e paraqitur për rrugën që duhet ndjekur ekipet deri në finale, njofton Federata e Volejbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat