Sfidat e Kupës së Kosovës, ndeshja më interesante Fushë Kosova - Fer Volley 

Volejboll

Sfidat e Kupës së Kosovës, ndeshja më interesante Fushë Kosova - Fer Volley 

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 12:12
Fushë Kosova

Kampioni dhe nënkampioni I Kosovës M-Technologie dhe Skenderaj do të jenë të lirë në rrethin e parë të garave në Kupën e Kosovës në volejboll, të cilat fillojnë nga kjo mesjavë. Ndeshja më interesant është mes Fushës Kosovës dhe debutueses Fer Volley.  

Istref Elezaj, trajner i Fushë Kosovës kundër Fer Volleyt të Edon Ibrahimit.

Të mërkurën dhe të enjten, në konkurencën e femrave do të zhvillohen 6 ndeshje, për të përcaktuar ekipet që vazhdojnë tutje, në kërkim të trofeut më të çmuar të volejbollit në vendin tonë.

Këto janë oraret e e kësaj mesjave dhe skema e Bergerit e paraqitur për rrugën që duhet ndjekur ekipet deri në finale.
M-Technologie e Skenderaj të lirë në rrethin e parë.

Sot takohen: 
Drita-Malisheva 19.00
Kastrioti-Prishtina 20.00

Nesër 
Prishtina e Re-Gjinoci    16.00
Suti Sport-Peja 17.00
Fushë Kosova - Fer Volley 18.30
Ferizaj-Feniksi 18.30

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat