Shtyhet java e rregullt në volejboll

Volejboll

Shtyhet java e rregullt në volejboll

Më: 6 nëntor 2020 Në ora: 18:27
Shtyhet java e rregullt në volejboll

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur me 6 Nëntor, në kuadër të masave për parandalimin e pandemisë, ka vendosur që të pezulloj aktivitetet sportive në palestra nga 6 Nëntor deri me 9 Nëntor në ora 5:00 të mëngjesit.

Të gjitha ndeshjet e volejbollit të planifikuara të zhvillohen në vikend pezullohen.

Për të gjitha informacionet e tjera FVK, do të ju informoj me kohë!

Duke uruar që kjo situatë të kaloj sa më shpejtë, ne ju bëjmë thirrje ti respektoni rregullat dhe udhëzimet e institucioneve perkatëse!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat