Dita e finaleve, Dritat kundër M-Technologie dhe Ferizajt 

Volejboll

Dita e finaleve, Dritat kundër M-Technologie dhe Ferizajt 

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 12:57
Dita e finaleve, Dritat kundër M-Technologie dhe Ferizajt 

Sot do të zhvillohen finalet e Kupës së Kosovës në volejboll (femra e meshkuj).  Drita nga Gjilani - meshkujt dhe ajo femrat janë në finalen e madhe. 

“Ditë e finaleve në “Bashkim Selishta-Petriti” të Gjilanit.

Klubet vendase KV Drita në të dyja konkurrencat, presin ekipet nga Ferizaj dhe Prishtina në dy superfinale.
14:00h KV Drita vs KV Ferizaj (meshkujt)

16:00h KV Drita vs KV M-Technologie (femrat)”, njofton FVK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat