Kadriu mbetet në Kombëtaren e Kosovës

Volejboll

Kadriu mbetet në Kombëtaren e Kosovës

Më: 28 mars 2021 Në ora: 14:36
Kadriu mbetet në Kombëtaren e Kosovës

Trajneri i Skenderaj, Ylli Kadriu, konfirmon lajmin, se mbetet pjesë e Kombëtares së Kosovës në konkurrencën e femrave.

“Vazhdojmë më Përfaqësuesen e Kosovës në Volejboll.

Dua ta falënderoj FVK-në, në veçanti selektorin e Përfaqësueses së Kosovës z. Lorik Ilazi, që pas disa konsultimeve me të ma besoj punën që të vazhdoj të jem krahu i tij i djathte si trajner në rrugëtimin e Përfaqësueses sonë në gara Europiane.

Bashkëpunimi ynë në Përfaqësuese ka qenë gjithmonë shumë i mirë, dhe i tillë do të jetë përsëri”, ka shkruar Kadriu në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat