Në Pejë dhe Gjilan, sfida interesante

Volejboll

Në Pejë dhe Gjilan, sfida interesante

Më: 20 prill 2021 Në ora: 12:32
Në Pejë dhe Gjilan, sfida interesante

Mesjava do të rikthejë katërshen elite të volejbollit të djemve në aksion.

Vjen dueli në “Karagaçi”, mes Pejës dhe Golden Eagle Therandës.

Takimi zhvillohet të mërkurën, nga ora 19:00.

Të njëjtën ditë dhe kohë zhvillohet edhe gjysmëfinalja tjetër në Gjilan, ku Drita e pret finalistin e Kupës, Ferizajn.

Fituesi në gjysmëfinale përcaktohet nga dy ndeshje rë fituara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat