Shqipëria pa humbje

Volejboll

Shqipëria pa humbje

Më: 22 gusht 2021 Në ora: 14:36
Shqipëria pa humbje

Në ditën e dytë të garave të Kampionatit Ballkanit U22 janë zhvilluar ndeshjet e radhës. 

Shqipëria në konkurrencën e femrave dhe Turqia në konkurrencën e meshkujve kanë pasur paraqitje të mirë duke arritur ti fitojnë të gjitha takimet deri tani.

Është një interesante e me rivalitet.

Shqipëria po tregon angazhim dhe lojëra cilësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat