Shkolla e Volejbollit ‘Yllivolley’, shembull për të tjerët - Bota Sot
Shkolla e Volejbollit ‘Yllivolley’, shembull për të tjerët

Volejboll

Shkolla e Volejbollit ‘Yllivolley’, shembull për të tjerët

Më: 18 shtator 2017 Në ora: 11:19
Shkolla e Volejbollit ‘Yllivolley’

Shkolla e Volejbollit ‘Yllivolley’ nga Skenderaj, shembull për të tjerët. “‘Suti Sport’ nga Peja në një vjetorin e themelimit të kësaj shkolle! U organizua një stërvitje e përbashkët dhe një lojë miqësore.

Kjo shkollë ka një palestër për lakmi me të gjitha gjerat e nevojshme si dhe me fitnes shume modern brenda saj, gjithë kjo falë një personi qe e din vlerën e sportit, presidentit Hysen Gashi - Suti nga Peja”, shkruan Yll Kadriu, trajner. Kjo shkollë është një shembull dhe për gjitha qendrat tjera se si duhet të organizohet e punohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test