Kastrioti debuton në garat ndërkombëtare, finlandezet në Ferizaj - Bota Sot
Kastrioti debuton në garat ndërkombëtare, finlandezet në Ferizaj

Volejboll

Kastrioti debuton në garat ndërkombëtare, finlandezet në Ferizaj

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 11:15
Pamje nga një ndeshje

Klubi i volejbollit Kastrioti nga Ferizaj në konkurrencën e femrave sot (19.00) do të debutoj në garat evropiane kundër ekipit finlandez OrPo ORIVESI nga Finlanda .  Kastrioti prezantohet në garën e Kupës Sfiduese-Challenge Cup.

“Ftojmë të gjithë adhuruesit dhe dashamirët e volejbollit që të vijnë dhe të shijojnë një nga shumë ngjarjet të cilat e karakterizuan volejbollin e Kosovës këtë vit!”, thuhet nga KV Kastrioti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test