Po vjen 2018, çfarë do të ngjan me volejbollin? - Bota Sot
Po vjen 2018, çfarë do të ngjan me volejbollin?

Volejboll

Po vjen 2018, çfarë do të ngjan me volejbollin?

Më: 28 dhjetor 2017 Në ora: 15:37
Pamje nga një ndeshje

Viti 2017 nuk ishte i mirë për volejbollin. Vit me shumë probleme dhe  neveritës për të gjithë dashamirët e sportit skofiar. Në vitin 2018 pritet cilësi më e mirë.

Volejbollit gjithsesi edhe në vitin 2018 do të futet me një presion edhe më të madh, sepse telashet e grumbulluara nuk mund të zgjidhen as për një ditë, as për një muaj as deri në fund të vitit.

Ndasitë janë të mëdha në volejboll dhe askush nuk e di se kur do të arrihet diçka për të mirë. Fundja, cilësia është në fund të pusit, edhe pse pritet të rritet në stinorin pranveror, por pak është e besueshme nga njohësit e këtij sporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test