Kajtazi: Faleminderit qytetit tim pa lum! - Bota Sot
Kajtazi: Faleminderit qytetit tim pa lum!

Volejboll

E martë, 13 nëntor 2018

Kajtazi: Faleminderit qytetit tim pa lum!

Nga: K.Goca Më: 29 dhjetor 2017 Në ora: 11:45
Kajtazi gjatë ceremonisë

Trajneri i klubit të volejbollit Prishtina Volley, Xhavit Kajtazi, befasoi me një postim. “Faleminderit qytetit tim pa lum! Pas 44 vjet udhëtimi, ndreqet historia!

Çmimi special për avancimin e volejbollit të Prishtinës, vjen për mua si pranim i punës që kemi bërë së bashku me të tjerët, jo vetëm për të thyer përqindjen 9 me 1, por për të dhënë edhe shumë emra lojtarësh me të cilët krenohet Prishtina, Kosova, Shqipëria dhe Evropa”, shkruan Kajtazi, ndeshe me Prishtina Volley janë kampion vjeshtor në Superligën e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test