A do ta trondit Mehmeti sërish FVK-në? - Bota Sot
A do ta trondit Mehmeti sërish FVK-në?

Volejboll

A do ta trondit Mehmeti sërish FVK-në?

Nga: Kemajl Goca Më: 15 janar 2018 Në ora: 11:31
Mehdi Mehmeti

Mehdi Mehmeti ka qenë më i zëshmi apo njeriu që ka goditur vazhdimisht strukturat e Federatës së Volejbollit të Kosovës. Ai disa herë ka folur me shifra se sa mjetet janë keqpërdorur dhe vazhdimisht në thumb ka pasur kryetarin e rizgjedhur, Abedin Ibrahimi.

A do të trondit Mehmeti sërish FVK-në? sipas një burimi, Mehmeti (kryetar i KV Prishtina F.) do të dal me fakte të reja dhe që nuk përpihen lehtë edhe për FVK-në. Synimi i Mehmetit është ta fitojë luftën përballë Ibrahimit dhe krahut të tij. Cila do të jetë më e reja që do dal ai në sipërfaqe, vetëm Mehmeti e di. Heshtja e tij, konfirmon se diçka do të dal shumë shpejt në sipërfaqe!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test