Skenderaj ka një apel për FVK-në - Bota Sot
Skenderaj ka një apel për FVK-në

Volejboll

Skenderaj ka një apel për FVK-në

Nga: K.G. Më: 26 shkurt 2018 Në ora: 13:51
KV Skenderaj

Klubi volejbollit Skenderaj në konkurrencën e femrave, ka një apel për Federatën e Volejbollit të Kosovës. “KV Skenderaj vazhdon serinë e fitoreve!

Përkundër lëndimeve dhe gripit i cili po na përcjell tash e një javë dhe mungesës që patëm në loje, prapëseprapë arritëm të fitojme edhe pse me vështirësi ndaj KV Prishtina Volley. Apelojmë edhe FVK-në që garat të fillojnë më vonë për shkak të kushteve atmosferike, dhe palestrave të ftohta, ku loja është zhvilluar në temperaturë nën 0 gradë celsius”, thuhet nga KV Skenderaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test