Kampioni i Lindjes dhe ai i Perëndimit, takohen me vendin e dytë për hyrje në elitë! - Bota Sot
Kampioni i Lindjes dhe ai i Perëndimit, takohen me vendin e dytë për hyrje në elitë!

Volejboll

E enjte, 18 tetor 2018

Kampioni i Lindjes dhe ai i Perëndimit, takohen me vendin e dytë për hyrje në elitë!

Nga: Kemajl Goca Më: 3 prill 2018 Në ora: 11:59
Pamje nga një ndeshje

Kampioni i Lindjes po ashtu edhe ai i Perëndimit në volejboll qoftë të meshkujt e qoftë te femrat, do të luajnë me vendin e dytë për t’u ngjitur në elitë. Kampioni i Lindjes takohet me të dytin e Perëndimit apo kampioni i Perëndimit me të dytin e Lindjes dhe në dy ndeshjet mes tyre vendoset se cili do të jetë në elitë. Merret vesh se ende nuk është përfundimtare  sepse për këtë ka mundësi të vendos edhe Kuvendi i Federatës së Volejbollit të Kosovës.  

Mbi të gjitha, ka kohë që garat nuk ka qenë më interesante dhe liga e dyta me të organizuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test