FVK priten një delegacion nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës - Bota Sot
FVK priten një delegacion nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Volejboll

E enjte, 18 tetor 2018

FVK priten një delegacion nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Më: 11 maj 2018 Në ora: 15:20
FVK priten një delegacion nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Krerët e Federatës së Volejbollit të Kosovës, kanë pritur një delegacion nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, respektivisht nga shteti i IOWA-së.  

Kryetari Abedin brahimi, nënkryetari Alimehaj dhe Sekretari i Përgjithshëm Nikçi, me delegacionin nga SHBA diskutuan për mundësitë e bashkëpunimit të ndërsjellë.

Ky takim u organizua nga Adnan Ahmeti zyrtar i zyrës për planifikim strategjik të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test