Ferizaj kampione për U-14 - Bota Sot
Ferizaj kampione për U-14

Volejboll

E enjte, 18 tetor 2018

Ferizaj kampione për U-14

Më: 14 maj 2018 Në ora: 12:27
Ferizaj U-14

Klubi i Volejbollit Ferizaj në konkurencen femrave U-14, ka arritur të fitoi titullin e Kampionit në grupmoshën U-14.

Ferizajaset në finale u takuan me Prishtina Volley, duke arritur të fitojn 2:0. Federata e Volejbollit e Kosovës uron ekipin e Ferizajt për suksesin dhe të gjitha ekipet pjesëmarrëse!

Gjysmëfinalet

F.Kosova - Ferizaj 0:2
Malisheva - Prishtina Volley 1:2

Ndeshja për vend të tretë

F.Kosova - Malisheva 1:2

Finalja

Ferizaj - Prishtina Volley 2:0

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test