Dardana me shkollë të volejbollit - Bota Sot
Dardana me shkollë të volejbollit

Volejboll

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Dardana me shkollë të volejbollit

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 12:50
Dardana me shkollë të volejbollit

Ditë më parë në Dardanë është bërë hapja zyrtare e shkollës së volejbollit për meshkuj dhe femra.
Në përurimin e shkollës kanë marrur pjesë Kryetari i Komunës z. Qendron Kastrati dhe Nënkryetarja e FVK-së znj. Mimoza Shkodra-Bislimi. 
Drejtuesit e shkollës moren premtime nga z. Kastrati dhe znj. Shkodra-Bislimi se do të kenë përkrahje.

Federata e Volejbollit e Kosovës më këtë rast përgëzon dhe uron drejtuesit e shkollës , duke inkurajuar që të hapen sa më shumë shkolla në të gjithë Kosovën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test