Kjo është logoja e një klubit në Kosovë me emrin Madeleine Albright - Bota Sot
Kjo është logoja e një klubit në Kosovë me emrin Madeleine Albright

Volejboll

E diel, 18 nëntor 2018

Kjo është logoja e një klubit në Kosovë me emrin Madeleine Albright

Nga: K. Goca Më: 26 qershor 2018 Në ora: 12:09
Kjo është logoja e një klubit në Kosovë me emrin Madeleine Albright

Madeleine Albright, një ndër gratë më të fuqishme në botë, ish-sekretare e Shtetit të Bashkuara të Amerikës, që bëri shumë për popullin e Kosovës, para disa ditëve KV Prishtina F. për të reja ndërrojë emrin dhe e ka KV “Madeleine Albright”.

Pas pak ditëve klubi zyrtarizon edhe logon dhe është jashtëzakonisht e bukur. Drejtor i klubit është Mehdi Mehmeti dhe kryetare Halime Fetahu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test