Kajtazi: Të punohet më shumë! Krasniqi gjen fajtorin e mossuksesit - Bota Sot
Kajtazi: Të punohet më shumë! Krasniqi gjen fajtorin e mossuksesit

Volejboll

E premte, 16 nëntor 2018

Kajtazi: Të punohet më shumë! Krasniqi gjen fajtorin e mossuksesit

Nga: Kemajl Goca Më: 22 korrik 2018 Në ora: 19:31
Pamje nga një ndeshje

Volejbolli ka pasur një varg aktivitetesh në rrafshin ndërkombëtar. Kombëtarja e Kosovës (femra-meshkuj) është paraqitur në garat e Ligës së Argjendtë të Evropës për seniorë dhe me grupmoshat e reja në Kampionatin Ballkanik.

Trajneri i Prishtina Volley-t (meshkujt) dhe njëherësh i kombëtares së Kosovës U-20, Xhavit Kajtazi; volejbollisti i kombëtares së Shqipërisë dhe i kampionit të Francës, Tours Volley, Gazmend Husaj, si dhe Naser Krasniqi, trajner i Prishtina Volley, (femrat), flasin se si i kanë parë këto gara. 

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të hënën në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” në Kosovë)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test