Vazhdon përkrahja nga FVK-ja për shkollat e volejbollit - Bota Sot
Vazhdon përkrahja nga FVK-ja për shkollat e volejbollit

Volejboll

Vazhdon përkrahja nga FVK-ja për shkollat e volejbollit

Më: 10 shtator 2018 Në ora: 14:34
Vazhdon përkrahja nga FVK-ja për shkollat e volejbollit

Ka vazhduar përkrahja nga FVK për shkollat e volejbollit. Qyteti i Gjilanit dhe Ferizajt janë vizituar nga Komisioni për Zhvillim të shoqëruar edhe nga kryetari i FVK-së Abedin Ibrahimi. 
Në Gjilan paisjet për stervitje u ndanë për shkollën e volejbollit ndërsa në qytetin e Ferizajit paisjet u ndanë për shkollat e tri klubeve, Kastrioti dhe Ferizajt në konkurencen e femrave dhe Lubotenit në konkurencen e meshkujve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...