Feta i bashkohet KV Prishtina-F dhe KV ‘Medlin Ollbrajt’ - Bota Sot
Feta i bashkohet KV Prishtina-F dhe KV ‘Medlin Ollbrajt’

Volejboll

Feta i bashkohet KV Prishtina-F dhe KV ‘Medlin Ollbrajt’

Nga: K. G. Më: 10 tetor 2018 Në ora: 14:40
Feta i bashkohet KV Prishtina-F dhe KV ‘Medlin Ollbrajt’

Klubi i volejbollit Prishtina-F dhe KV ‘Medlin Ollbrajt’ nga Prishtina, është pasuruar me një anëtare të re. Synimet i këtyre klubeve është që të dominojnë në kryesi me gjininë më të bukur.

“Feta Selimi, ish volejbolliste e Universitetit, atlete dhe njëherit është Instruktore e edukatës fizike në policinë e Kosovës, prej sot është anëtare e re kryesisë KB Prishtina-F  dhe ‘Medlin Ollbrajt’, bëri të ditur Mehdi Mehmeti, drejtor sportiv.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...