Kryendeshja në kryeqytet - Bota Sot
Kryendeshja në kryeqytet

Volejboll

Kryendeshja në kryeqytet

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 19:02
KV M-Technologi

Në garën elite të femrave në volejboll, kryendeshja e javës zhvillohet në kryeqytet.

Dy rivalët, M-Technologie nga Prishtina dhe kampiones Drita nga Gjilani, do të sfidohen në ballafaqimin direkt që çon drejt kreut të tabelës.

Ndërkohë, takim interesant pritet të zhvillohet edhe në Skenderaj, mes nënkampionit të Kosovës dhe Prishtinës.

Të shtunë takohen: M-Technologie-Drita 16.30, Ulpiana-Kastrioti 17.00, kurse të dielën Skenderaj-Prishtina 13.00, Gryka-Feronikeli 18.00 dhe Ferizaj-Vushtrria 18.30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat