Mehdiu apo njeriut që i prijnë femrat! A është pishman? - Bota Sot
Mehdiu apo njeriut që i prijnë femrat! A është pishman?

Volejboll

Mehdiu apo njeriut që i prijnë femrat! A është pishman?

Nga: Kemajl Goca Më: 18 dhjetor 2018 Në ora: 11:53
Mehdiu apo njeriut që i prijnë femrat! A është pishman?

Rregull e rend po se po, harmoni po se po, por edhe rezultate nuk iu mungojnë me klub! Mehdi Mehmeti apo njeriu i volejbollit, apo që ka bërë ndryshime të rralla në kryesi të klubit Prishtina F, e cila ka objektiva të jetë në katër vendet e para në Superligën e Kosovës.  

Mehdi ka postin e drejtorit, ndërsa Halime Fetahu është kryetare e klubit dhe Ganimete Gërbovci, trajnere. Shumica e kryesisë dominohet nga gjinia femërore dhe Mehdiu është krenarë që klubi udhëhiqet nga femrat, për asnjë moment nuk është pishman.

Ai disa herë ka deklaruar se nuk është pishman, por është model për të gjitha klubet se si duhet dhënë hapësirë femrave që të menaxhohet një klub. Nuk do të thotë se vetëm meshkujt janë të suksesshëm, por edhe fermat!"

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat