Japonezja me plis të bardhë dhe me shqiponjën dykrenare, në krah të shqiptarit - Bota Sot
Japonezja me plis të bardhë dhe me shqiponjën dykrenare, në krah të shqiptarit

Xhudo

Japonezja me plis të bardhë dhe me shqiponjën dykrenare, në krah të shqiptarit

Nga: K. Goca Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 11:14
Japonezja me plis të bardhë dhe me shqiponjën dykrenare, në krah të shqiptarit

Shqiponja dykrenare, simboli i kombit shqiptar, lakmohet nga shumë qytetarët e shteteve në botë dhe shumë herë e bëjnë me krenari.  Japonezja me plis të bardhë dhe me shqiponjën dykrenare, në krah të shqiptarit, të trajnerit të mirënjohur të xhudos, Anton Cena. “Plisi i bardhë në kokën e japonezes dhe simboli i shqiponjës në duar, është lobim i mirë për kombin që i përkasim. Apo jo?

Unë jam Ambasador i vullnetit të mirë!

Faleminderit shumë mikes time që më priti e përcolli sa isha në Japoni!”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...