Agim Kasapolli me tri heroina! - Bota Sot
Agim Kasapolli me tri heroina!

Xhudo

Agim Kasapolli me tri heroina!

Nga: K. Goca Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 11:28
Agim Kasapolli me tri heroina!

Komentatori i mirënjohur sportiv, Agim Kasapolli, ish selektori i kombëtares së Kosovës, ndihet krenarë që është në mesin e yjeve të xhudos, Majlinda Kelmendi, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova.

“Me tri heroinat, të cilat në vitin 2018, na bën krenarë! Majlinda, Nora dhe Distrija - Kosovës i sollën famë dhe afirmim!”, shkruan Kasapolli.  

Kasapolli njihet si kritikues i madh për shumë federata, që sipas tij, nuk duron padrejtësie dhe se si punohet, sidomos shpesh atakon edhe KOK-un.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...