Zhvishet trajneri i Kosovës në pikë të dimrit - Bota Sot
Zhvishet trajneri i Kosovës në pikë të dimrit

Xhudo

Zhvishet trajneri i Kosovës në pikë të dimrit

Nga: K. G. Më: 27 janar 2019 Në ora: 12:44
Anton Cena

Është merakli i natyrës, por nuk e ka telashe është dimër apo verë, i përballon të gjitha temperaturat qoftë polare e qoftë tropikale.

Trajneri i klubit të xhudos Polici nga Prishtina dhe i Studentit nga Vushtrria, Anton Cena, edhe pse kohë ftohti shkon në bregdetin shqiptar në Lezhë, zhvishet dhe futet në ujë.   

Image

“Edhe pse dimër me shkuar buzë detit e mos me kërcyer në të kampioni nuk e përballon. Më pas drejt e në punë!”, shkruan Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...