Ky shtet s’e njeh Kosovën, por qytetaret e saja mbajnë në qafë... - Bota Sot
Ky shtet s’e njeh Kosovën, por qytetaret e saja mbajnë në qafë...

Xhudo

Ky shtet s’e njeh Kosovën, por qytetaret e saja mbajnë në qafë...

Nga: K. Goca Më: 27 shkurt 2019 Në ora: 11:00
Anton Cena, Aja Arendacova, Ala Rybka dhe Natalia Maasova

Sllovakia nuk e njeh Kosovën si shtet, por qytetaret e saj nuk e kanë at inati as at xhelozi, por në qafë mbajnë edhe qaforet e Kosovës.

“Nëse Sllovakia nuk do e pranon Kosovën, mikeshat e mia e kanë pranua duke i vë qaforet me harta të Kosovës në qafë.

Faleminderit shumë Aja Arendacova, Ala Rybka dhe Natalia Maasova. Ju dua shumë!

Sa herë do të vini në Kosovë dhe Shqipëri do të ju mbajë në qafë”, shkruan Anton Cena, xhudist veteran dhe trajner i KXh Policit nga Prishtina dhe Studentit nga Vushtrria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...