Trajneri i Kosovës në deti, i del sirena prapa! - Bota Sot
Trajneri i Kosovës në deti, i del sirena prapa!

Xhudo

Trajneri i Kosovës në deti, i del sirena prapa!

Nga: K. Goca Më: 19 mars 2019 Në ora: 14:45
Trajneri i Kosovës në deti, i del sirena prapa!

Xhudisti veteran Anton Cena është njeriu me perëndimorë që njeh Kosova dhe nuk ka komplekse. Ai ka një shoqëri shumë të zgjeruar apo mikesha të panumërta edhe nga shtetet e ndryshme. Cena ka postuar disa foton dhe si në humor ka shkruar, ja si me del sirena prapa. 

Image

E ka fjalën për një mikesh të familjes dhe që është nga Sllovakia. 
“Kur je i kampion kështu te del sirena prej detit. 
Nuk është lehtë me qenë kampion!”, shkruan Cena, trajner i KXH Policit të Prishtinës dhe Studentit të Vushtrrisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...