Kuka jep një paralajmërim - Bota Sot
Kuka jep një paralajmërim

Xhudo

Kuka jep një paralajmërim

Nga: K. G. Më: 30 mars 2019 Në ora: 10:57
Nora Gjakova e dyta majtas

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, jep paralajmërimin për sfidën e radhës dhe shumë domethënëse që e pret talenten e madhe Loriana Kukajn (-78 kg), e cila është gati për betejat që e presin nesër në Grand Prix që po mbahet në Tbilisi të Gjeorgjisë. 
“Podiumi - Grand Prix Tbilisi. Kjo javë filloj mbarë për ekipin tonë! Nora dje e artë, sot në Tiranë mbahet Kampionati Ballkanik për të rritur e nesër në Tbilisi garon edhe Loriana Kuka! Javë e mbushur me aktivitete të xhudos”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat