Brazili nuk e ka pranuar Kosovën, por vajza e tyre e ka për zemër - Bota Sot
Brazili nuk e ka pranuar Kosovën, por vajza e tyre e ka për zemër

Xhudo

Brazili nuk e ka pranuar Kosovën, por vajza e tyre e ka për zemër

Nga: K. G. Më: 7 prill 2019 Në ora: 13:26
Anton Cena me Daniela Gonçalves

Trajneri i KXH Policit nga Prishtina, Anton Cena, njëherësh është edhe xhudist veteran, ka bërë një atraksion me vajzën braziliane. 
“Ambasador nuk caktohesh, po rezultatet të bëjnë që të njeh bota. Mikesha ime braziliane me kapelë të Kosovës në kokë dhe fanellë të Shqipërisë në trup. Edhe pse Brazili nuk e ka pranuar shtetin e Kosovës braziliania Daniella (Daniela Gonçalves) Kosovën e ka për zemër fal Kampionit. 
Edhe unë fanellën e saj te Brazilit.
Polici i Policisë së Kosovës Ambasadori që po e ngritë imazhin më të madh në botë, pra kampioni!”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...