Distria në vrapim, gati për Lojërat Olimpike - Bota Sot
Distria në vrapim, gati për Lojërat Olimpike

Xhudo

Distria në vrapim, gati për Lojërat Olimpike

Nga: K. G. Më: 25 prill 2019 Në ora: 10:56
Distria në vrapim, gati për Lojërat Olimpike

Xhudistja Distria Krasniqi është në formën më të mirë të mundshme dhe është gati për Lojërat e dyta Evropiane Minsk 2019, që mbahen prej 21-30 qershor po ashtu edhe për Lojërat Olimpike - ‘Tokyo 2020’.

Distria Krasniqi është numër një në ranglistën olimpike në kategorinë -48 kg, e cila shihet gjatë një vrapimi apo një stërvitjeje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...