Ekipi Olimpik në krye me Majlindën takohen me garuesit perspektiv - Bota Sot
Ekipi Olimpik në krye me Majlindën takohen me garuesit perspektiv

Xhudo

Ekipi Olimpik në krye me Majlindën takohen me garuesit perspektiv

Nga: K. G. Më: 26 prill 2019 Në ora: 10:45
Ekipi Olimpik në krye me Majlindën takohen me garuesit perspektiv

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, tha se nesër do të jetë një ditë e bukur në qytetin piktoresk në Pejë.   
“Nesër në Pejë një ditë e bukur me xhudo.
Gara do të jetë e rëndësishme për ata që pretendojnë arenën ndërkombëtare!
Ekipi Olimpik në krye me Majlindën do të jenë prezent për të takuar garuesit perspektiv dhe përkrahur sportistët e rinj!”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...