Antoni apo instruktori i policisë dhe kampioni nuk i turpërohet punës edhe në kanalizim - Bota Sot
Antoni apo instruktori i policisë dhe kampioni nuk i turpërohet punës edhe në kanalizim

Xhudo

Antoni apo instruktori i policisë dhe kampioni nuk i turpërohet punës edhe në kanalizim

Nga: Kemajl Goca Më: 27 prill 2019 Në ora: 12:05
Antoni apo instruktori i policisë dhe kampioni nuk i turpërohet punës edhe në kanalizim

Anton Cena është trajner i xhudos së klubit Policit nga Prishtina dhe Studentit nga Vushtrria, njëherësh kampion për veteranët e xhudos, një njeri pa komplekse.  

Image

Instruktori i policisë dhe kampioni i xhudos nuk i turpërohet punës fare edhe pse pastron kanalizim, po punon në realizimin e ëndrrës së tij për ndërtimin e kampit më të madh të xhudos dhe sporteve tjera luftarake në Tale të Lezhës. Ky është Antoni që nuk ndalet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...