Majlinda Kelmendi: 'Bota sot' gjithmonë përkrah sportit dhe sportistëve - Bota Sot
Majlinda Kelmendi: 'Bota sot' gjithmonë përkrah sportit dhe sportistëve

Xhudo

Majlinda Kelmendi: 'Bota sot' gjithmonë përkrah sportit dhe sportistëve

Nga: K. Goca Më: 26 qershor 2019 Në ora: 10:44
Majlinda Kelmendi: 'Bota sot' gjithmonë përkrah sportit dhe sportistëve

Kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi, krenaria e kombit shqiptar, që me 22 qershor (të shtunën që e lamë pas) fitoi medaljen e artë në kategorinë  -52 kg Lojërat Evropiane Minsk 2019, ka fjalë miradije për gazetën tonë.

“Uroj 24 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ e cila është gjithmonë përkrah sportit dhe sportistëve.

Gazetë që gjithmonë raporton me korrektësi për të arriturat e sportistëve dhe prezanton vlerat e mirëfillta sportive”, shprehet Majlinda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...