Driton Kuka: ’Bota sot’, gazetë që ka qenë gjithmonë e afërt me komunitetin sportiv - Bota Sot
Driton Kuka: ’Bota sot’, gazetë që ka qenë gjithmonë e afërt me komunitetin sportiv

Xhudo

Driton Kuka: ’Bota sot’, gazetë që ka qenë gjithmonë e afërt me komunitetin sportiv

Nga: Kemajl Goca Më: 26 qershor 2019 Në ora: 10:51
Driton Kuka me kampionen olimpike Majlinda Kelmendi

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës në xhudo, trajneri më i mirë shqiptar, tha se gazeta “Bota sot” ka qenë gjithmonë afër sportistëve.

“’Bota sot’, gazetë që ka qenë gjithmonë e afërt me komunitetin sportiv. Ju përgëzoj dhe shpresoj që edhe më tutje do të vazhdoni me punë serioze e përkushtim”, thotë Kuka.

Gazeta 'Bota sot' që informon shpejt, saktë dhe me paanshmëri në ngjarjet sportive, kështu vlerësuan edhe shumë sportistë të njohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...