Kuka: Kamp elitar në Sarajevë - Bota Sot
Kuka: Kamp elitar në Sarajevë

Xhudo

Kuka: Kamp elitar në Sarajevë

Nga: K. G. Më: 2 korrik 2019 Në ora: 15:13
Kuka me garues

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, konfirmoi se vazhdon bashkëpunimi shumë i mirë me Federatën e Xhudos së Bosnjës dhe Hercegovinës.

“Kamp elitar dhe seminar në Sarajevë! 

Traditë që vazhdon këtu e shumë dekada më parë bashkëpunimi me Federatën e Xhudos së BeH!”, njofton Kuka. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...