Trajneri i Kosovës përgatit drekën! Antoni kërcënon: Herën tjetër do i marr dy gra

Xhudo

Trajneri i Kosovës përgatit drekën! Antoni kërcënon: Herën tjetër do i marr dy gra

Nga: Kemajl Goca Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 13:52
Trajneri i Kosovës përgatit drekën! Antoni kërcënon: Herën tjetër do i marr dy gra

Nuk e ka problem edhe të përgatis drekën për veten dhe familjen e tij xhudisti veteran dhe trajneri i klubit Polici nga Prishtina, Anton Cena. 

Ai në humor kërcënon kur thotë se herën tjetër do i marr dy gra.  

“Kur mungon gruaja ne shtëpi, burri i Dukagjinit e përgatitë drekën për kalamaj.

Herën tjetër do i marr dy gra!”, ka shkruar Cena, kampion për veteran në rrafshin ndërkombëtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat